Praca

Oferujemy pracę na stanowisku operatora frezarki drogowej.

Obowiązki:

  • transport maszyny na budowę oraz jej obsługa

Wymagania:

  • uprawnienia na frezarki drogowe minimum klasa III
  • doświadczenie w pracy operatora minimum 1 rok
  • zaufanie
  • odpowiedzialność
  • uczciwość
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • dbałość o sprzęt

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kategorii C + E
  • mile widziane doświadczenie serwisowe w tym znajomość mechaniki i budowy maszyn
  • samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • predyspozycje do szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • obsługę nowoczesnych maszyn, pojazdów i lawet niskopodwoziowych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Andrzejem Arseniczem – numer tel. +48 885 555 202